הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  מרצה לחיים

  אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא ישכחו – הגעתם למקום הנכון. הרצאות, במיוחד אם הן מועברות על ידי מרצים מומלצים ואיכותיים שיודעים להעביר את הידע בצורה המעניינת ביותר, הן בין המתנות הטובות ביותר שתוכלו לתת לעובדים שלכם או לאנשים בארגון שלכם. בניגוד למתנות חומריות בהן אנו משתמשים וזורקים אחרי זמן מה, ידע הוא משהו שנשאר איתנו לנצח, ותורם רבות לפיתוח הנפש והמחשבה שלנו. למרבה המזל, ארצנו הקטנטונת מובילה בעולם האקדמיה בתחומים רבים, כך שניתן למצוא לא מעט מרצים מעולים ומנוסים להעברת הרצאות לעובדים שלכם.

  מרצים מובילים מתחום הקרימינולוגיה והסוציולוגיה

  כשזה מגיע להעברת הרצאות לאנשים שאינם סטודנטים, יש לקחת בחשבון שהאנשים להם אתם מעוניינים להעביר את ההרצאה לאו דווקא מתעניינים בנושאים בהם אתם מתעניינים. לכן, מומלץ לבחור נושא מחקר שמאז ומעולם היה בלב המיינסטרים התרבותי שלנו – קרימינולוגיה. עולם הקרימינולוגיה המרתק הוא תחום החוקר את הפן החברתי והאנושי של עולם הפשיעה, הדרך בה אנו מתמודדים איתו והדרך בה החברה האנושית עובדת. תחום זה מצליח לרתק כמעט כל אדם באשר הוא, כיוון שהוא מכיל שפע סיפורים מעוררי עניין שרבים מהם מצאו את דרכם למסכי הטלוויזיה והקולנוע. דרך ההבנה של עולם הפשע והעבריינות, נוכל לתת לעובדים שלנו ידע וכלים להתמודדות עם בעיות בהם הם נתקלים במהלך חייהם ובעבודה, וכן לעודד אותם לחשוב באופן יצירתי ומקורי. מרצים מומלצים יהפכו את ההרצאה שלכם לדינמית יותר.

  העשרת הידע והרחבת האופקים בעזרת הרצאות

  אם אתם מבקשים להעשיר את עולמם של העובדים שלכם או האנשים בארגון אליו אתם משתייכים באמצעות הרצאות, כדאי לבחור מרצה מנוסה שידע לרתק וליצור עניין ושיח עם העובדים שלכם. בכדי שנדע שהגענו למרצה כזה, כדאי להתמקד במרצים להם ניסיון בעברת הרצאות לארגונים ולעובדים. פרופסור ארנון אדלשטיין, מרצה מומחה לסוציולוגיה וקרימינולוגיה הינו בעל ניסיון של שנים בהעברת הרצאות לסטודנטים, ארגוני עובדים ועסקים ברחבי הארץ, החל מחוגי בית ועד לאנשי כוחות הביטחון. ההרצאות שלו מצליחות ליצור עניין ושיח וזוכות להמלצות משבחות מכל תחומי העיסוק שתוכלו לחשוב עליהם.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   כחלק מהבלוג שלנו

   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד
   מרצים מומלצים

   הרצאה איכותית היא הרצאה המעשירה את שומעיה בידע, מלהיבה אותם ומוציאה אותם מההרצאה מסוקרנים ללמוד...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים