הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  מרצים מומלצים

  הרצאה איכותית היא הרצאה המעשירה את שומעיה בידע, מלהיבה אותם ומוציאה אותם מההרצאה מסוקרנים ללמוד עוד, משולהבים ומרוצים. כוחה של ההרצאה טמון במרצה שלה. אם אתם בעיצומם של חיפושים אחר מרצים מומלצים, חשוב שתכירו את פרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, מחבר ספרים, עוסק בתחומי שיקום עבריינים ומרצה מוצלח שכבר הרצה בפני אלפי סטודנטים מרוצים במוסדות לימוד ובפני קהל רחב ומגוון של אנשים, וכעת מעוניין להעביר את הידע הרב והמעמיק שלו גם לכם.

  איך בוחרים מרצים מומלצים?

  אם אתם מחפשים מרצים מומלצים, הנה כמה דגשים עליהם יש לתת את הדעת כדי להבטיח לעצמכם קהל מרוצה ומשולהב:

  • ניסיון בהעברת הרצאות – יכולות ההדרכה וההרצאה הן מיומנות נרכשת שמשתכללת עם הזמן. בודדים הם האנשים שנולדו להיות חיות במה מלידה שמסוגלים להנחות הרצאות מורכבות מבלי שום ניסיון. לכן, הרצאה איכותית תהיה הרצאה המועברת בידי מרצה מנוסה שכבר יודע כיצד להנגיש את המידע ולהעביר אותו לקהלים השונים. ניסיון רב של אדם בדרך כלל מעיד על כך שמדובר באדם מבוקש ומוצלח בתחומו משום שממשיכים לצרוך את שירותיו.
  • ידע רחב ומעמיק – ההרצאה נועדה לצורך העברת מידע וללימוד נושא. חשוב שהאדם המעביר את המידע ומלמד אחרים בו, יהיה מנוסה בו בעצמו. מומחיותו של המרצה תהיה לכלי השוואה בין הרצאה איכותית ומקצועית ובין הרצאה חובבנית. בנוסף, הרצאות מעוררות עניין ושאלות, וחשוב שהמרצה יהיה מנוסה מספיק בתחום כדי לענות עליהן.
  • מומחיות בהתאמת המידע – חשוב מאוד שהמרצה יוכל לדבר בגובה העיניים של קהל היעד שלו. כלומר, חשוב שהוא יצליח לפנות לקהלי יעד שונים ולהתאים את המידע לכל אחד מהם.

  ארנון אדלשטיין אחד מהמרצים המומלצים בקרימינולוגיה

  מרצים מומלצים להרצאות

  הצימאון האנושי ליידע רק הולך וגדל. כיום, על כל שאלה שעולה במוחנו אנחנו פונים ל – "רב גוגל" למצוא תשובות, אתרים כמו האתר המצוין "TED" נהיים יותר ויותר פופולריים ופודקאסטים שהם בעצם הרצאות או תכניות מוקלטות במגוון נושאים אין סופי הם כבר חלק בלתי נפרד מכל טלפון חכם. אם הרצאות היינו יכולים לשמוע בעיקר במוסדות לימוד אקדמאיים הרי שבימינו ישנן הרצאות על כוס בירה בפאבים וכאלו שמוזמנות במיוחד עבור ערבי גיבוש או העשרה של חברות וארגונים. הביקוש ההולך וגובר של מרצים מומלצים לערבי חברה שכאלו רק מוכיח שהבילוי המועדף כיום והבחירה הראשונה של האנשים בכלל ומנהלי מחלקות משאבי אנוש הוא ערב המשלב בתוכו הרצאה מרתקת.

  היתרונות שבהזמנת מרצים מומלצים להרצאה בערב חברה

  'חווית העובד' הוא אחד התחומים הנחקרים ביותר בשנים האחרונות על ידי חברות ותאגידי ענק כגון: גוגל, מייקרוסופט, פייסבוק ועוד. המחקרים מראים כי חווית העובד במקום עבודתו משפיעה באופן ישיר על תפוקת העובד, לטוב ובמקרים רבים גם למוטב. אחד מהחוקרים הגדולים ביותר ופורצי הדרך בתחום הוא סיימון סינק שצוטט אומר: כאשר אנשים מושקעים כספית הם רוצים תמורה, כאשר אנשים מושקעים רגשית הם רוצים לתרום". לכן אנו עדים לכך שבחברות כבר הפנימו את העניין ודואגות לעובדיהן למרחבי פנאי במקום העבודה כמו חדרי מנוחה ואף חדרי משחקים עם שולחנות ביליארד ומקרר מלא בבירות לשבירת השגרה. כמו כן, חווית העובד אינה מסתכמת רק במקום העבודה אלא גם בפעילות הפנאי המתקיימת גם אחרי שסוגרים את דלת המשרד, פעילות מגבשת ותורמת.

  כיום כאמור, אחת הפעילויות המועדפות על מנהלי החברות ומשאבי האנוש היא הזמנה של מרצים מומלצים להרצאות מרתקות בשילוב עם הרמת כוסית וארוחת ערב אשר בנוסף לכך שהן מהנות הן גם מעשירות, משכילות ויכולות להעניק לערב גם ערך מוסף אשר משרת את טובת החברה.

  מרתק, מצמרר ובעיקר חשוב

  שמי הוא ארנון אדלשטיין, פרופ' לקרימינולוגיה ובוגר החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה חברתית. בהרצאותיי בכל הארץ, הן במסגרת האקדמית בה לימדתי אלפי סטודנטים והן לקהל הרחב אני מנסה לענות על השאלות המורכבות הללו בהן אני מנגיש לציבור הרחב את תחום הקרימינולוגיה בשפה מובנת ובגובה העיניים בהרצאות כגון:

  • טרור והגנת המולדת
  • רצח המוני.
  • רצח סדרתי.
  • הגירה ופשיעה.
  • קטינים בזנות.
  • רצח בנות זוג.
  • קריירה פלילית.
  • פרופילאות.

  מרצים מומלצים קרימינולוגיה

  מחפשים אחר הרצאה מעניינת לאירוע חברה? מתכננים הדרכה מקצועית לעובדי הארגון שלכם? הרצאות בתחומי דעת שונים נושאות חשיבות רבה בעולמנו כיום. בזכות מרצים מומלצים, לא רק שהרצאות אלו יהיו יעילות – התוכן שלהן ייחרט בזיכרונם של המשתתפים למשך זמן רב. אם גם אתם מתעניינים בהרצאה מעניינת שתועבר על ידי מרצה מומחה בתחומו, ארנון אדלשטיין, חוקר בתחום הקרימינולוגיה, ישמח לעמוד לרשותכם.

  סוגי הרצאות בהנחייתם של מרצים מומלצים

  השכלה היא, ללא ספק, אחד הכלים החשובים שעל אנשים לצבור במהלך חייהם: מה נעשה ללא הידע החשוב בתחום הפיננסים, החברה והפילוסופיה? כל נושא מחזיק בעולם מושגים המקנה לנו ידע וחוקים לצורך ההתנהלות השוטפת שלנו ביום יום. עם זאת, ובשל ריבוי ההרצאות הקיימות כיום – בין אם מדובר בהרצאות נודדות בין ארגונים או פאבים, או שמא מדובר במרצים אורחים באחד החוגים באוניברסיטה – קל ללכת לאיבוד בין הרצאות אלו. בבואכם לבחור בהרצאה המתאימה לאופי האירוע בהפקתכם, מומלץ להתוודע לנושאי ההרצאות השונים. נבחן, כעת את חלקם:

  • מדעי ההתנהגות: רבים מאתנו מתעניינים בנפש האדם, דרכה נוכל לתקשר עם הסובבים אותנו בקלות. בין אם מדובר ביסודות הפסיכולוגיה או שמא מבוא לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, הרצאה בתחום מדעי החברה תלמד אותנו מידע חשוב – אותו נוכל ליישם עם בני משפחתנו, חברינו והעמיתים שלנו בעבודה.
  • אמנות: מתעניינים באמנות עכשווית? תמיד תהיתם כיצד נוצר זרם הקוביזם? במהלך הרצאה באומנות, המרצה יחלוק אתכם מושגי יסוד בתחום זה, יסביר לכם את היווצרותם של זרמים שונים של אומנות, וידון בקשרים המורכבים בין הצופים לבין יצירות האומנות השונות.
  • קרימינולוגיה: תחום דעת הנגזר ממדעי ההתנהגות, הקרימינולוגיה עוסקת בתחום הפשיעה, דפוסי העבריינות – אצל בוגרים ובני נוער כאחד, לצד הנסיבות הגורמות אנשים לסטות מהתנהגות נורמטיבית ולפנות לביצוע גניבות ומעשי פשיעה אחרים.

  להתוודע לעולמו הפנימי של האדם

  השתתפות בהרצאות המועברות על ידי מרצים מרתקים הינה בגדר חוויה בלתי נשכחת. מתעניינים בעולם הפשיעה והעבריינות? בין אם מדובר בהתחקות אחר רציחות סדרתיות או התמכרויות לסמים – הרצאותיו של ארנון אדלשטיין, פרופסור לקרימינולוגיה, יעניקו לכם חלון לנפש האדם.

   

   

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   המאפיינים החשובים של מרצים מומלצים

   * בקיאות – הבסיס להרצאה מוצלחת באמת הוא בקיאות מקצועית וידע שהוא גם רחב היקף וגם עדכני.

   * יכולת להציג נושא מורכב באופן בהיר ולא שטחי – הרצאות מעניינות עוסקות מטבען בנושאים מורכבים מאוד. לא כל מרצה יודע גם להציג נושאים אלה בבהירות כך שכל המשתתפים בהרצאה יפיקו ממנה תועלת וגם להימנע משטחיות שעלולה להפוך את האירוע למשעמם עבור חלק מהנוכחים.

   * מקוריות – כולנו חשופים לידע רב בכמעט כל נושא, ולכן על-מנת לא לשעמם את הקהל נדרשת מקוריות, ויכולת להתבונן בנושא מנקודת מבט ייחודית.

   * תקשורת טובה עם הקהל – לכל מרצה מומלץ כמובן לזכור שההרצאה לא מתקיימת בחלל ריק אלא מול קבוצת בני אדם ספציפית, וחשוב לייצר איתם אינטראקציה מוצלחת אשר מבוססת על קשב הדדי.

   הרצאות מומלצות בתחום הקרימינולוגיה

   מעבר למאפיינים הנ"ל של מרצים מומלצים, כדאי כמובן שגם נושא ההרצאה יהיה ייחודי ומעורר מחשבה. קרימינולוגיה – התורה שעוסקת בהתנהגות פלילית ובסטייה מהנורמות החברתיות – משלבת בתוכה גם סוגיות מתחום הסוציולוגיה, הביולוגיה, הפסיכולוגיה ועוד. בהתאם מדובר בתחום מרתק ואיש מקצוע ידען ומיומן בהעברת הידע יכול לבנות הרצאות איכותיות. פרופ' ארנון אדלשטיין מציע מספר רב של אפשרויות ובהן הרצאה אודות הקשר בין הגירה לבין פשיעה, הרצאה שעוסקת בזנות בקרב קטינים, הרצאה המפרטת מהי קריירה פלילית, הרצאה שצוללת אל עומק הפרופילאות והיכולת של טכניקה זו למצוא גם עבריינים שאין אליהם שום קצה חוט לכאורה, ועוד. כל ההרצאות מועברות באופן חווייתי וקולח ומותאמות לכל קהל ספצ

   מרצים מעניינים – העברת הרצאה מעניינת בקרמינולוגיה

   הצימאון של המין האנושי לידע בא לידי ביטוי בכל שלבי החיים ובמגוון רחב מאוד של דרכים. אחת מהן היא הרצאות מרתקות שמועברות על-ידי מרצים מעניינים. העברת הרצאה היא מיומנות מורכבת שמחייבת קודם כל בקיאות מקצועית מעמיקה. בנוסף נדרשת יכולת להעביר ידע לכל קהל כך שיהיה לו קל להבין את הנושא, גם אם הוא מורכב, ומצד שני להימנע מפשטנות. עוד תכונה חשובה היא קשב רב לקהל וגם כריזמה טבעית היא מצרך חיוני במתכון להרצאה שמותירה חותם. פרופ' ארנון אדלשטיין הוא מרצה מבוקש הן באקדמיה והן במסגרות אחרות, שבהן הוא מביא לידי ביטוי ניסיון רב ומומחיות בקרימינולוגיה.

   לאילו אירועים כדאי להזמין מרצים מעניינים?

   * חוג בית – הרצאה מוצלחת מוסיפה עניין לכל מפגש חברתי ומשדרגת אותו מאוד. האווירה האינטימית והבלתי פורמלית שמאפיינת את חוגי הבית מאפשרת אינטראקציה אופטימלית בין המרצה לקהל, ומקסימום נחת למשתתפים.

   * ימי גיבוש והעשרה בארגונים וחברות – המנהלים בימינו מודעים היטב לחשיבות טיפוח העובדים ובמקביל ליציאה מהשגרה שמטבעה הינה שוחקת. בעזרת מרצה מעניין ניתן להגיע לשתי המטרות הנ"ל ביחד ובעיקר לספק לעובדים גם ידע בנושא מרתק וגם את התחושה שלחברה אכפת מהם.

   * הרצאות לבני ובנות הגיל השלישי – כשהמטלות מצטמצמות והעומס פוחת, מתפנה זמן רב לפעילויות מהנות – ואין ספק שהרצאה מחכימה היא פעילות מהנה.

   קרימינולוגיה – צלילה מרתקת אל עומק נפש האדם

   חיפוש מרצים מעניינים מתבצע הן על סמך היכולות שלהם ובאופן טבעי גם בהתאם לנושא ההרצאה. עולם הקרימינולוגיה, שמתחקה אחר הנסיבות והגורמים שמביאים אדם לסטות מהנורמות החברתיות ולעבור על החוק, מספק שלל נושאים להרצאות. פרופ' ארנון אדלשטיין, מומחה ותיק בתחום וכן איש אקדמיה וסופר פורה, מציע הרצאות בנושאים כגון הקשר בין הגירה לבין פשיעה, קריירה פלילית, רוצחים סדרתיים, מבנה האישיות של גברים שפוגעים בבנות הזוג, המגבלות של הפוליגרף, פרופילאות ותרומתה לאיתור עבריינים שלכאורה לא מובילים אליהם שום עקבות, ועוד. כל הרצאה מותאמת באופן מושלם לקהל היעד הספציפי ומהווה חוויה מעניינת וכזו שמעוררת מחשבות רבות.

   מרצים מומלצים ומעניינים

   יש נושאים רבים שאנחנו אוהבים לשמוע עליהם אבל רק מרצים מעניינים יכולים להשאיר אצלנו רושם עמוק ועוד לתת לנו כלים לחיים באמצעות הסיפור שהם מספרים. במקרה הזה, הרצאות בקרימינולוגיה הן הרצאות שכדאי לשמוע מהאנשים הכי מבינים בתחום אבל גם כאלה שיודעים לספר סיפור שלוקח אותנו עמוק לתוך נבכי הראש של פושעים שביצעו פשעים מטלטלים וסיפורים שהיו בחדשות זמן רב. לנו זה אולי טריוויאלי לשמוע על זה אבל מרצים טובים יודעים גם להסביר בשפה שווה לכל נפש, מה בדיוק הופך את הסיפור לרלוונטי לחיינו ומה אפשר ללמוד מזה הלאה. פרופ' ארנון אדלשטיין כתב כמה ספרים על סיפורי פשע מוכרים והוא עוזר לנו להציץ למוחם של פושעים כדי להבין טוב יותר מה מניע אותם ומה אפשר ללמוד מכך על אנשים.

   מרצים מומלצים יודעים לספר סיפור עם שיעור לחיים

   • לא פעם אנחנו שומעים סיפור שאילו היה מספר אותו אדם אחר לא היינו מבינים מה כל כך מעניין בו. הסיפור נקבע על ידי מי שמספר אותו ומוצא בו עניין ואפשרות להבין מזה לקח לחיים או לקבל ידע נוסף שחסר לנו. כשמרצים כאלה מספרים לנו על נושא מסוים הם יודעים בדיוק מה עשוי לעניין אותנו ולהפוך את הסיפור למרתק גם למי שלא חשב על כך מעולם בצורה כזאת. זה מה שיפה במרצים כאלה שמושכים אליהם קהל בזכות זאת.
   • כשמזמינים אותנו לפעילויות העשרה שונות, זה חשוב לא רק מה עושים אלא מי מעביר אותן. יש לפעמים ערך מוסף בהאזנה לאנשים שאוסף הסיפורים והלקחים שלהם משמעותי בגלל התובנות שהם עוזרים לנו להפיק מכך. לא פלא אם כך שיש מרצים מבוקשים בגלל הנופך האישי שהם מצליחים לצקת בסיפורים שונים ואפילו לקרב אלינו תחום כמו קרימינולוגיה שלא מרתיע כאשר מספרים אותו נכון.
   • תמיד טוב לצאת מהשגרה וכאשר זה קורה באמצעות פעילות מרתקת זה מוסיף לנו.הרצאה שמוסיפה ידע

    פרופ' ארנון אדלשטיין מוסיף הרבה ידע בסיפורים שלו מתחום הקרימינולוגיה על פרשות מטלטלות ועל הפושעים שביצעו פשעים. הוא מרתק קהל כשהוא מסביר איך להבין מה עבר להם בראש ומה הניע אותם.

   מרצים מומלצים בקרימינולוגיה

   אנחנו מוקפים בכמויות עצומות, אינסופיות, של מידע. האינטרנט מעניק לנו נגישות גבוהה לאינפורמציה במגוון רחב של תחומים – אבל במקרים רבים מרוב עצים אי אפשר לראות את היער, או לפחות קשה מאוד לקבל תמונת מצב ברורה בלי עזרה של איש מקצוע מיומן. בהתאם הרצאות בשלל נושאים הפכו לאופציה פופולרית מאוד – עבור חוגי בית, ימי גיבוש לעובדים ועוד. מציאת מרצים מומלצים מחייבת תשומת לב למספר פרמטרים חשובים כפי שיפורטו בהמשך העמוד. פרופ' ארנון אדלשטיין הוא אחד מהמומחים הבולטים בארץ בתחום הקרימינולוגיה, ובנוסף לעבודתו האקדמית הוא גם מרצה מבוקש במיוחד.

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים