מרצים מומלצים

הרצאה איכותית היא הרצאה המעשירה את שומעיה בידע, מלהיבה אותם ומוציאה אותם מההרצאה מסוקרנים ללמוד עוד, משולהבים ומרוצים. כוחה של ההרצאה טמון במרצה שלה. אם אתם בעיצומם של חיפושים אחר מרצים מומלצים, חשוב שתכירו את פרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, מחבר ספרים, עוסק בתחומי שיקום עבריינים ומרצה מוצלח שכבר הרצה בפני אלפי סטודנטים מרוצים במוסדות לימוד ובפני קהל רחב ומגוון של אנשים, וכעת מעוניין להעביר את הידע הרב והמעמיק שלו גם לכם.

איך בוחרים מרצים מומלצים?

אם אתם מחפשים מרצים מומלצים, הנה כמה דגשים עליהם יש לתת את הדעת כדי להבטיח לעצמכם קהל מרוצה ומשולהב:

 • ניסיון בהעברת הרצאות – יכולות ההדרכה וההרצאה הן מיומנות נרכשת שמשתכללת עם הזמן. בודדים הם האנשים שנולדו להיות חיות במה מלידה שמסוגלים להנחות הרצאות מורכבות מבלי שום ניסיון. לכן, הרצאה איכותית תהיה הרצאה המועברת בידי מרצה מנוסה שכבר יודע כיצד להנגיש את המידע ולהעביר אותו לקהלים השונים. ניסיון רב של אדם בדרך כלל מעיד על כך שמדובר באדם מבוקש ומוצלח בתחומו משום שממשיכים לצרוך את שירותיו.
 • ידע רחב ומעמיק – ההרצאה נועדה לצורך העברת מידע וללימוד נושא. חשוב שהאדם המעביר את המידע ומלמד אחרים בו, יהיה מנוסה בו בעצמו. מומחיותו של המרצה תהיה לכלי השוואה בין הרצאה איכותית ומקצועית ובין הרצאה חובבנית. בנוסף, הרצאות מעוררות עניין ושאלות, וחשוב שהמרצה יהיה מנוסה מספיק בתחום כדי לענות עליהן.
 • מומחיות בהתאמת המידע – חשוב מאוד שהמרצה יוכל לדבר בגובה העיניים של קהל היעד שלו. כלומר, חשוב שהוא יצליח לפנות לקהלי יעד שונים ולהתאים את המידע לכל אחד מהם.

ארנון אדלשטיין אחד מהמרצים המומלצים בקרימינולוגיה

הקרימינולוגיה היא תחום ידע העוסק בתחומים האסורים בחברה האנושית הנורמטיבית, החל מפשיעה ועבריינות ועד לסטיות מיניות שונות. הרצאה בקרימינולוגיה על ידי מרצים מומלצים תפגיש את הקהל עם שאלות וסוגיות נפוצות בחברה, כמו התמכרויות, עבירות צוואר לבן, הקשר בין פשיעה להגירה, עבירות זנות, רציחות סדרתיות, מכונות פוליגרף, סוגיות טרור ועוד. אם אתם מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת, הרצאה בקרימינולוגיה תענה על כל הקריטריונים.

מרצים מומלצים - ארנון אדלשטיין

מרצים מומלצים להרצאות

הצימאון האנושי ליידע רק הולך וגדל. כיום, על כל שאלה שעולה במוחנו אנחנו פונים ל – "רב גוגל" למצוא תשובות, אתרים כמו האתר המצוין "TED" נהיים יותר ויותר פופולריים ופודקאסטים שהם בעצם הרצאות או תכניות מוקלטות במגוון נושאים אין סופי הם כבר חלק בלתי נפרד מכל טלפון חכם. אם הרצאות היינו יכולים לשמוע בעיקר במוסדות לימוד אקדמאיים הרי שבימינו ישנן הרצאות על כוס בירה בפאבים וכאלו שמוזמנות במיוחד עבור ערבי גיבוש או העשרה של חברות וארגונים. הביקוש ההולך וגובר של מרצים מומלצים לערבי חברה שכאלו רק מוכיח שהבילוי המועדף כיום והבחירה הראשונה של האנשים בכלל ומנהלי מחלקות משאבי אנוש הוא ערב המשלב בתוכו הרצאה מרתקת.

היתרונות שבהזמנת מרצים מומלצים להרצאה בערב חברה

'חווית העובד' הוא אחד התחומים הנחקרים ביותר בשנים האחרונות על ידי חברות ותאגידי ענק כגון: גוגל, מייקרוסופט, פייסבוק ועוד. המחקרים מראים כי חווית העובד במקום עבודתו משפיעה באופן ישיר על תפוקת העובד, לטוב ובמקרים רבים גם למוטב. אחד מהחוקרים הגדולים ביותר ופורצי הדרך בתחום הוא סיימון סינק שצוטט אומר: כאשר אנשים מושקעים כספית הם רוצים תמורה, כאשר אנשים מושקעים רגשית הם רוצים לתרום". לכן אנו עדים לכך שבחברות כבר הפנימו את העניין ודואגות לעובדיהן למרחבי פנאי במקום העבודה כמו חדרי מנוחה ואף חדרי משחקים עם שולחנות ביליארד ומקרר מלא בבירות לשבירת השגרה. כמו כן, חווית העובד אינה מסתכמת רק במקום העבודה אלא גם בפעילות הפנאי המתקיימת גם אחרי שסוגרים את דלת המשרד, פעילות מגבשת ותורמת.

כיום כאמור, אחת הפעילויות המועדפות על מנהלי החברות ומשאבי האנוש היא הזמנה של מרצים מומלצים להרצאות מרתקות בשילוב עם הרמת כוסית וארוחת ערב אשר בנוסף לכך שהן מהנות הן גם מעשירות, משכילות ויכולות להעניק לערב גם ערך מוסף אשר משרת את טובת החברה.

מרתק, מצמרר ובעיקר חשוב

מה גורם לאדם לרצוח את אשתו וילדיו ואחר כך להתאבד? מה גורם לאדם לרצוח בצורה שיטתית נשים וליטול לעצמו מזכרות שונות ומשונות? ומה עובר בראש של רוצח סדרתי?

שמי הוא ארנון אדלשטיין, פרופ' לקרימינולוגיה ובוגר החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה חברתית. בהרצאותיי בכל הארץ, הן במסגרת האקדמית בה לימדתי אלפי סטודנטים והן לקהל הרחב אני מנסה לענות על השאלות המורכבות הללו בהן אני מנגיש לציבור הרחב את תחום הקרימינולוגיה בשפה מובנת ובגובה העיניים בהרצאות כגון:

 • טרור והגנת המולדת
 • רצח המוני.
 • רצח סדרתי.
 • הגירה ופשיעה.
 • קטינים בזנות.
 • רצח בנות זוג.
 • קריירה פלילית.
 • פרופילאות.

אם אתם מנהלי חברה או מחלקות משאבי אנוש ומחפשים מרצים מומלצים לערב בלתי נשכח לעובדיכם פנו אליי ואשמח לתת לכם פרטים נוספים ולסחוף גם אתכם למסע מרתק ומסתורי.

מרצים מומלצים להרצאה בערב חברה

מרצים מומלצים קרימינולוגיה

מחפשים אחר הרצאה מעניינת לאירוע חברה? מתכננים הדרכה מקצועית לעובדי הארגון שלכם? הרצאות בתחומי דעת שונים נושאות חשיבות רבה בעולמנו כיום. בזכות מרצים מומלצים, לא רק שהרצאות אלו יהיו יעילות – התוכן שלהן ייחרט בזיכרונם של המשתתפים למשך זמן רב. אם גם אתם מתעניינים בהרצאה מעניינת שתועבר על ידי מרצה מומחה בתחומו, ארנון אדלשטיין, חוקר בתחום הקרימינולוגיה, ישמח לעמוד לרשותכם.

סוגי הרצאות בהנחייתם של מרצים מומלצים

השכלה היא, ללא ספק, אחד הכלים החשובים שעל אנשים לצבור במהלך חייהם: מה נעשה ללא הידע החשוב בתחום הפיננסים, החברה והפילוסופיה? כל נושא מחזיק בעולם מושגים המקנה לנו ידע וחוקים לצורך ההתנהלות השוטפת שלנו ביום יום. עם זאת, ובשל ריבוי ההרצאות הקיימות כיום – בין אם מדובר בהרצאות נודדות בין ארגונים או פאבים, או שמא מדובר במרצים אורחים באחד החוגים באוניברסיטה – קל ללכת לאיבוד בין הרצאות אלו. בבואכם לבחור בהרצאה המתאימה לאופי האירוע בהפקתכם, מומלץ להתוודע לנושאי ההרצאות השונים. נבחן, כעת את חלקם:

 • מדעי ההתנהגות: רבים מאתנו מתעניינים בנפש האדם, דרכה נוכל לתקשר עם הסובבים אותנו בקלות. בין אם מדובר ביסודות הפסיכולוגיה או שמא מבוא לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, הרצאה בתחום מדעי החברה תלמד אותנו מידע חשוב – אותו נוכל ליישם עם בני משפחתנו, חברינו והעמיתים שלנו בעבודה.
 • אמנות: מתעניינים באמנות עכשווית? תמיד תהיתם כיצד נוצר זרם הקוביזם? במהלך הרצאה באומנות, המרצה יחלוק אתכם מושגי יסוד בתחום זה, יסביר לכם את היווצרותם של זרמים שונים של אומנות, וידון בקשרים המורכבים בין הצופים לבין יצירות האומנות השונות.
 • קרימינולוגיה: תחום דעת הנגזר ממדעי ההתנהגות, הקרימינולוגיה עוסקת בתחום הפשיעה, דפוסי העבריינות – אצל בוגרים ובני נוער כאחד, לצד הנסיבות הגורמות אנשים לסטות מהתנהגות נורמטיבית ולפנות לביצוע גניבות ומעשי פשיעה אחרים.

להתוודע לעולמו הפנימי של האדם

השתתפות בהרצאות המועברות על ידי מרצים מרתקים הינה בגדר חוויה בלתי נשכחת. מתעניינים בעולם הפשיעה והעבריינות? בין אם מדובר בהתחקות אחר רציחות סדרתיות או התמכרויות לסמים – הרצאותיו של ארנון אדלשטיין, פרופסור לקרימינולוגיה, יעניקו לכם חלון לנפש האדם.

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call