הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  ספרים בקרימינולוגיה

  תחום העבריינות והפשיעה בישראל הינה אחד התחומים המרתקים ביותר: בין אם מדובר בעבריינות נוער או בוגרים, עבריינות מטעמים אידיאולוגיים או שמא עבריינות צווארון לבן – אין ספק שמדובר בתחום מרתק. ספרים בקרימינולוגיה הינם בבחינת שירות משלים לאלו מביננו המתעניינים בתחום מרתק זה. במילים אחרות, ולצד השתתפות בכנסים מקצועיים בתחום ובהרצאות שונות בחוגי בית או בעבודה – קריאתם של ספרים העוסקים בקרימינולוגיה יסייעו לנו להבין את נפש האדם.

  ספרים בקרימינולוגיה: תחומים שונים

  תחום הקרימינולוגיה הינו עולם ומלואו: בין אם מדובר בפתולוגיה של בני נוער הפונים לפשיעה, דפוסי החשיבה והפעולה של רוצחים סדרתיים, או ניתוח זירות רצח – עבודתו של הקרימינולוג דורשת ריכוז רב, יכולת ניתוח גבוהה ויכולת הכלה גבוהה בעת עבודה עם מגוון אוכלוסיות. בין אם הנכם קרימינולוגים ובין אם אתם עוסקים בתחומים אחרים ומעוניינים להרחיב את ידיעותיכם בתחום מורכב זה, חשוב לקרוא ספרות מחקרית. משום שקרימינולוגיה הינה תחום ידע רחב, ספרים הדנים בעולם זה מתמקדים בשלל תתי תחומים הנוגעים לעבודתו של הקרימינולוג. נסקור את חלקם כעת:

  • עבריינות נוער – עבריינות מסוג זה מתייחסת לאנשים קטינים שטרם הגיעו לגיל 18. ספרים העוסקים בתחום זה יבדקו, בין השאר, את הגורמים החברתיים אשר הביאו את בני הנוער לסטות מהנורמה ולבצע את הפשעים, כמו גם לקשר בין הרקע המשפחתי או החברתי לבין סוג הפעולות העברייניות אותם הם ביצעו.
  • עבריינות אידאולוגית – עבריינות מסוג זה הינה מרתקת למדי, שכן הנסיבות בהן התקיימו הפשעים הללו הן לאו דווקא למטרות רווח אישי. במילים אחרות, ובשונה מעבריינים אחרים מעולם הפלילים או השלטון, עבריינות אידיאולוגית מתבצעת עקב מניעים דתיים, חברתיים או פוליטיים – ולשם תיקון מצב נתון כמו גם לטובתן של קבוצות שונות בחברה.

  לקרוא כדי ללמוד

  בין אם מדובר בדרך בניית פרופיל העבריין, או שמא אבחון הפתולוגיה של פושע – קריאה ספרים בתחום הקרימינולוגיה ירתק גם את אלו שאינם מגיעים מהתחום. אם אתם מחפשים אחר קריאה מרתקת, ספריו של פרופסור ארנון אדלשטיין, קרימינולוג וחוקר, ירתקו אתכם – ללא כל צל של ספק.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים