הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  מרצים מעניינים

  כאשר אנחנו מתעניינים בהרצאה מעשירה, כקהל יעד המגיע לצפות בהרצאה או כמארגנים, אנחנו בודקים תחילה מי מנחים בהרצאה והאם הם מרצים מעניינים. גם אם נושא ההרצאה הוא מרתק מאין כמותו, הרצאה עשויה שלא לנחול הצלחה אם היא מועברת בידי מרצה בלתי מקצועי, בהעברת מסרים ובשלהוב הקהל. פרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, כבר הלהיב אלפי סטודנטים בהרצאות מרתקות במוסדות הלימוד ובשנים האחרונות החל להנגיש את המידע גם לציבור הרחב בהרצאה מרתקת ששום רגע לא דל בה.

  מרצים מעניינים בקרימינולוגיה – הצצה אל מאחורי הקלעים של הפשיעה

  קרימינולוגיה היא ענף מחקרי, טיפולי ומקצועי העוסק בתחומי ההתנהגות החברתית שלא מקובלים בחברה שלנו, כמו סטיות, התנהגות עבריינית ופלילית, ופתולוגיות שונות. הרצאות בתחום הקרימינולוגיה יחשפו את הציבור הרחב לסוגיות המרתקות הבאות:

  • רציחות על רקע רומנטי – אנחנו נחשפים למידע המטריד והטרגי הזה מעת לעת בעיקר דרך העיתונות הכתובה או בערוצי החדשות השונים. הרצאה בתחום תענה על השאלות שקשה לענות עליהן, מה מוביל גבר לרצוח את אשתו ואת ילדיו ולאחר מכן להתאבד? או מה מוביל גבר לרצוח את ילדיו של גרושתו ושלו?
  • רוצחים סדרתיים – חובבי סרטי האימה או ספרי המתח ימצאו בהרצאה מקור מידע מושלם ורחב על הנושא הפופולארי. מה מניע אנשים לרצוח אנשים באופן שיטתי? מהו הרקע של הרוצחים הסדרתיים? האם ניתן למצוא מאפיינים משותפים לרוצחים הסדרתיים השונים? מדוע הם אוספים מזכרות? כיצד ניתן לצמצם את התופעה?
  • שיקום עבריינים בקהילה – אחת הסוגיות החשובות בחברה שלנו היא שיקום עבריינים. מאסר עבריינים נועד כדי להרחיק את הפושע מהקהילה הנורמטיבית והתקינה, אך גם כדי לשקם אותו ולהבטיח לחברה שהוא יחזור אליה כאדם משוקם עם הסיכויים הנמוכים ביותר לפשוע שוב.

  חשיבותו של מרצה איכותי ומנוסה

  כאשר אנחנו מזמינים הרצאה, חשוב לוודא שמדובר במרצה מנוסה בעל רקע מספק בתחום ויכול להנגיש את המידע המדובר לקהל רחב של אנשים, שלא בהכרח מגיע מעולם הידע. לכן, חשוב לבחור מרצים מעניינים בעיל העשרה מעמיקה, מומחיות רחבה ויכולת הדרכה לקהל בגובה העיניים. הרצאה מרתקת אמורה לסחוף אותנו לעולם אחר ולהוציא אותנו בעלי ידע רב יותר מקודם.

  מרצים מעניינים להרצאות מעוררות השראה

  לאכול במסעדה, ללכת לראות סרט קולנוע, הצגה או מופע סטנד אפ הם בילויים מהנים ללא כל ספק. אולם, לעתים גם סוג הבילויים הללו הופכים במקום מסוים לשגרתיים ורבים מחפשים גם צורות בילוי קצת אחרות. העובדה הזאת ביחד עם העובדה שעם כניסת האינטרנט לחיינו נהיינו מכורים לידע וצורכים אותו בפלטפורמות שונות כגון צפייה בסרטונים וקריאה של מאמרים הביאו לכך שנולדה לה צורת בילוי חדשה – הרצאות העשרה במתנ"סים ומרכזים קהילתיים, בברים ופאבים ובערבי גיבוש של חברות וארגונים. עד העבר הלא רחוק במידה ורצינו להעשיר את עצמנו בתחום מסוים היינו צריכים ללכת ולצפות בהרצאות רק במוסדות האקדמיים הרי שכיום ניתן לצפות בהרצאות של מרצים מעניינים במקומות הרבים אותם הזכרנו ואף להזמין אותם להרצות אצלנו בבית לחוג החברים הקרוב.

  מרצים מעניינים להרצאות מרתקות

  אין כמעט תחום כיום שלא ניתן למצוא בו מרצים מעניינים אשר מנגישים בהרצאות את הידע, הניסיון והחוויות שעברו לקהל הרחב. החל בתחום ההורות, הקריירה, הזוגיות והספורט דרך פילוסופיה, היסטוריה והרצאות על ספורט, באמת שאין סוף לתחומים המועברים מידי ערב בהרצאות ברחבי הארץ על ידי מיטב המרצים, האמנים ואנשי הרוח. השילוב של הבילוי הקליל של ישיבה על הבר עם משהו לשתות ולנשנש ובמקביל לצפות בהרצאה על תחום מרתק זוהי הנאה טהורה המשלבת בתוכה גם העשרה והשכלה. אם פעם להזמין מישהי או מישהו להרצאה היה נשמע הזוי לחלוטין הרי שכיום אנחנו עדים ליותר ויותר צעירים ומבוגרים כאחד יוצאים לדייט המשלב הרצאה טובה וכוס יין מאשר סרט קולנוע או הצגה. אם בעבר הלא רחוק ערב גיבוש היה מסתכם בקריוקי או חדר בריחה הרי שכיום החברות מארגנות לעובדיהן ערב חווייתי עם ערך מוסף. לסיכום, אין ספק שהטרנד הלוהט ביותר כיום בעולם הבילויים הוא שילוב של הרצאת העשרה בבילוי.

  העולם המסתורי והמרתק של הקרימינולוגיה

  כאמור ישנם מרצים מעניינים בכל תחום ותחום אשר מעבירים הרצאות מרתקות. שמי הוא ארנון אדלשטיין, קרימינולוג ופרופסור לקרימינולוגיה. בהרצאותיי אני לוקח את הצופים אל מסע מרתק שבא לתת תשובות לשאלות קשות העוסקות בעולם הפשע האפל. שאלות שעוסקות בנפש האדם ומה גורם לו לבצע את הפשע. האם זה הטירוף? האם זה רשעות? האם זה נרכש או מולד? מה עובר במוחם של אנשים שרוצחים את בנות או בני זוגם ואז מתאבדים? מה הקשר בין ארגוני טרור לארגוני פשיעה ובאיזו מידה בתי הסוהר מרתיעים את הפושעים מלבצע את הפשע אלו חלק קטן מהשאלות עליהן אני עונה מניסיוני רב השנים במגוון רחב של נושאים בהרצאות:

  • טרור והגנת המולדת.
  • רצח המוני.
  • רצח סדרתי.
  • הגירה ופשיעה.
  • קטינים בזנות.
  • רצח בנות זוג.
  • קריירה פלילית.
  • פרופילאות.

  להזמנת הרצאה מרתקת ופרטים נוספים אתם מוזמנים בחום לפנות אליי בכל עת.

  מרצים מעניינים בקרימינולוגיה

  השכלה ניתן לרכוש במגוון דרכים, בין אם באופן פורמלי או לא. מחפשים אחר הרצאה שתגרום לכם להישאר פעורי פה? מרצים מעניינים, בתחומי דעת שונים כמו פסיכולוגיה, משפטים או תחום הקיימות, יהפכו כל נושא סטנדרטי ליוצא דופן. בבואכם לבחור במרצה מעניין, ארנון אדלשטיין, מרצה וותיק וחוקר בתחום הקרימינולוגיה, יסייע לכם לרכוש כלים חשובים ולהעמיק את הידע הכללי שלכם.

  מרצים מעניינים: הדרכים לבחור את המרצה המתאים

  לאורך השנים האחרונות, ולצד כניסתו של האינטרנט לחיינו, הכלים לרכוש ידע הפכו לנגישים ונוחים. עם זאת, אין תחליף להאזנה להרצאה מרתקת ומסקרנת. בין אם אתם מחפשים מרצה מנוסה ליום עיון בארגון שלכם, או שמא אתם מעוניינים להגיע להרצאה של נואם מפורסם בפאב – ישנם קריטריונים שונים דרכם ניתן לדעת האם המרצה הוא אכן נואם בחסד. נסקור חלק מקריטריונים אלו כעת:

  1. מוניטין – בבואכם לחפש אחר הרצאה בנשוא מרתק, חשוב לבדוק גם את שמו של המרצה. חיפוש קליל ברשתות החברתיות, כמו גם המלצות של בני משפחה וחברים שהשתתפו באחת מהרצאותיו של המרצה הינם פרמטרים חשובים שיכולים להשפיע, לשלילה או לחיוב, על המוניטין ועל יכולותיו של המרצה להעביר הלאה את הידע שלו.
  2. ידע – לצד הניסיון הרב של המרצה במתן הרצאות, חשוב גם לברר מהי ההשכלה אותה רכש המרצה והיכן למד. אין מדובר בהיבט שהוא חובה, אך לעיתים קרובות, פרט זה מלמד על המומחיות אותה הוא צבר לאורך השנים.
  3. כריזמטיות – מדובר באחד מהפרמטרים החשובים ביותר אשר הופך כל הרצאה, גם אם היא בתחום המשעמם ביותר, למסקרנת ומעניינת. כריזמטיות יכולה לבוא לידי ביטוי, למשל, ביכולת של הדובר להתאים את ההרצאה לאופי הקהל. כלומר, בין אם מדובר בקהל סטודנטים, או שמא מדובר בעובדי היי טק – על המרצה לדבר בגובה העיניים ולפנות לשלל קהלים.

  להעשיר את עולמנו עם ידע

  לצד יתרונותיו הרבים של האינטרנט, אין תחליף להרצאה המועברת על ידי מרצה המומחה בתחומו. מתעניינים בעולם הקרימינולוגיה הסבוך? ארנון אדלשטיין, פרופסור לקרימינולוגיה, הינו בעל ניסיון עשיר במתן הרצאות – והתאמתן לקהלים שונים.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים