הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  מאמרים בקרימינולוגיה

  עולם הקרימינולוגיה הינו תחום ידע עשיר, ומתבסס על שלל תחומים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה ומשפטים. קריאת מאמרים בקרימינולוגיה תסייע לקהלים רבים – בין אם מדובר בסטודנטים לקרימינולוגיה ובין אם מדובר באנשי מקצוע אשר עובדים בתחום זה, להתוודע לכלי עבודה ומחקר חדשים. מתעניינים בחומרי קריאה חדשים? פרופסור ארנון אדלשטיין, חוקר ומרצה בכיר, פרסם שלל מאמרים בתחום הקרימינולוגיה.

  עבור מי מיועדים מאמרים בקרימינולוגיה?

  בין אם מדובר במודלים פסיכולוגיים המתבססים על רעיונותיו של פרויד, טבלאות המסבירות כיצד יש לבצע השוואה סטטיסטית, או שמא מחקר משפטי על הרשויות השונות בארץ ובעולם – מאמרים רבים אלו תורמים רבות לתחום הקרימינולוגיה. אמנם מאמרים בתחום זה מיועדים, בראש ובראשונה, לחוקרים מתחום מדעי ההתנהגות, אך גם עובדים מתחומים משיקים או מעולמות שונים לחלוטין מוזמנים להתעמק בעולם הקרימינולוגיה המרתק. נבחן, כעת, את הקבוצות המרכזיות עבורן מיועדים מאמרים בקרימינולוגיה:

  • סטודנטים – כדי להפוך לקרימינולוג, תהליך זה דורש זמן והשקעה רבים לאורכו של התואר האקדמי. לימודים גבוהים אלו כוללים, בין השאר, לימודים תיאורטיים המחייבים את קריאתם של ספרים רבים; ספרים המעניקים לסטודנטים היכרות עם מושגי היסוד הנדרשים לעבודתו של הקרימינולוג. בהתאם לכך, על סטודנטים אלו להקדיש זמן רב לקריאתם של המאמרים.
  • חוקרים – גם בתום הלימודים האקדמיים, תהליך הלמידה עצמו לעולם לא נפסק. כלומר, כדי להעמיק את הידע ולהתעדכן בחידושים האחרונים בעולם הקרימינולוגיה הסבוך והמורכב, על קרימינולוגים להמשיך ולקרוא מאמרים ומחקרים שונים הנוגעים לתחום עיסוקם.
  • עובדים מתחומים אחרים – לצד הסטודנטים, הקרימינולוגים והחוקרים בתחום זה, ישנם עובדים רבים נוספים, כמו למשל עובדים סוציאליים ומשפטנים, העובדים בתחום המשיק לקרימינולוגיה ויכולים ללמוד מידע חשוב מהמאמרים בקרימינולוגיה.

  להתוודע לעולם העבריינות והפשיעה

  בין אם מדובר בתיאוריות ובמושגים בסיסיים ובין אם מדובר בחוקרים או אנשים העובדים בתחום זה – מאמרים בקרימינולוגיה יסייעו רבות לאלו מכם המעוניינים להרחיב את אופקיהם. מאמריו של ארנון אדלשטיין, קרימינולוג, חוקר, סופר ומרצה מוכר יעשירו את עולמכם.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים