הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאות מעניינות לעובדים

  אם אתה מעונין לארגן יום גיבוש לעובדים שלך, אשר במהלכו הם ישמעו הרצאות שונות בנושאים שונים, כדאי לבחור בהרצאות לעובדים אשר יעניינו אותם. אם אתם מחפשים הרצאות לעובדי משטרה, עובדי חינוך פורמאלי, עובדים קהילתיים, עובדים עם נוער  או ילדים בחינוך בלתי פורמאלי, עובדי רווחה ועוד, כדאי מאוד שתבחרו בהרצאה אשר גם תהיה מעניינת עבורם וגם תוסיף להם ידע עשיר הנוגע באופן כלשהו לעולמם. הרצאות בתחום הקרימינולוגיה הן הרצאות הרלוונטיות ללא מעט קבוצות עובדים.

  הרצאות מעניינות לעובדים בימי גיבוש ועיון

  הרצאות מעניינות לעובדים, הנערכות במסגרת יום עיון לעובדים, יום גיבוש לעובדים, ערב צוות או בכל מסגרת אחרת, יכולות להיות הרצאות בכל תחום. אולם, ישנן הרצאות בתחומים מעניינים אשר יכולות לגעת גם בתחומי עבודתם של עובדים שונים ולסייע להם להבין טוב יותר סיטואציות עמן הם מתמודדים בעבודתם. הרצאות בקרימינולוגיה, הינן הרצאות בתורת הפשע, אשר נוגעות ברבדים הפסיכולוגיים של הפשיעה. בהרצאות הללו ניתן להבין את המניעים של הפשיעה, השלכות פשיעה על האדם הפושע, כיצד ניתן לזהות פוטנציאל של אדם לעסוק בפשע וכיצד ניתן למנוע אותו. כל הידע הזה הינו ידע מרתק ואף רלוונטי כאשר מדובר בתחומי עבודה שונים הנוגעים לתחומי הרווחה, החינוך או השיטור הקהילתי.

  הרצאות לעובדים של פרופסור אדלשטיין

  אם בחרת בהרצאה בתחום הקרימינולוגיה עבור העובדים שלך, כל שעליך לעשות זה לבחור בפרופסור ארנון אדלשטיין, אשר ינחה וירצה את ההרצאה הזאת. הפרופסור הינו בקיא ומומחה בתחום קרימינולוגיה, הוציא ספרים נמכרים בנושאים הקשורים לתחום ומלמד את התחום במכללת קיי לחינוך בבאר שבע. ההרצאות של הפרופסור בתחום הינן הרצאות מעניינות ורלוונטיות, אשר יעשירו כל אחד בידע אקטואלי וירתקו את האדם השומע את ההרצאה לכל אורכה.

  אם אתה מחפש את ההרצאות הטובות ביותר לעובדים, הרצאות בתחום הקרימינולוגיה של פרופסור אדלשטיין הינן הרצאות איכותיות,יעילות ומרתקות.

  הרצאות מעניינות לעובדים מרוצים

  "עובד טוב הוא עובד מרוצה" אמנם המשפט נשמע קצת נדוש ואולי אף קלישאתי אך בטוח אחד כזה שלא ניתן להתווכח עליו. מחקרים הנעשים על ידי החברות והתאגידי הענק הגדולים בעולם בתחום חווית העובד מצביעים על כך שעובדים שטוב להם במקום עבודתם מפיקים מעצמם עשרות אחוזים יותר בעבודה מה שבא לידי ביטוי בכך שהם לוקחים פחות ימי חופש וימי מחלה, זמני העמידה ביעדים ומשימות מתקצרים וכל זאת אף נעשה מתוך אהבה והערכה של העובד לחברה ולא מתוך מקום של חובה. ישנן דרכים רבות בהן החברה דואגת לרווחת העובד כגון: מרחבי מנוחה ופנאי במשרד, מתנות לחגים או ערבי גיבוש עם הרצאות מעניינות לעובדים לצד ארוחת צהריים או ערב.

  איך לבחור הרצאות מעניינות לעובדים

  אחת המתנות המבורכות אשר מציע לנו העולם המקוון של האינטרנט והרשתות החברתיות היא היכולת לדלות כל מידע שרק נרצה בכמה לחיצות כפתור. בבואכם לארגן ערב חברה תתקלו בעשרות, אם לא מאות אפשרויות של הרצאות מעניינות לעובדים בכל תחום באשר הוא. שאלו את עצמכם, האם הערב הוא למטרת ההנאה וגיבוש העובדים בלבד או שמא הענקת ערך מוסף אשר יתרום גם לחברה עם הרצאה משכילה בתחום עיסוקם. לאחר שעניתם על שאלה זו תוכלו להתחיל לגלוש ולקרוא על ההרצאות השונות, לבקש המלצות ברשתות החברתיות ולקרוא ביקורות וחוות דעת.

  להפיק יותר מהעובדים שלכם

  הרצאות מעניינות לעובדים בנושא קרימינולוגיה

  אין ספק שהטכנולוגיה הביאה לעולמנו נגישות למידע: באמצעות הקלדה קלילה, אנו מגיעים תוך שניות ספורות לפרטים הרלוונטיים עבורנו. עם זאת, הרצאות מעניינות לעובדים הן דוגמא ללמידה באמצעות מרצים מעניינים – ולאו דווקא דרך מה שהמחשב יכול לספק לנו. משום שאין תחליף לידע שמומחים יכולים להעביר, ארנון אדלשטיין ישמח להרצות באחד מימי העיון או הכנסים הקרובים בארגון שלכם.

  הרצאות מעניינות לעובדים – לאירועים מיוחדים בארגון

  אמנם קרימינולוגיה איננה נוגעת לתחום עיסוקם של עובדי היי טק או אדריכלים, אין ספק שקהלים אלו ורבים אחרים יגלו עניין רב בהרצאה אשר עוסקת בעולם הפשיעה והעבריינות בישראל. בבואכם לתאם את ההרצאה הקרובה, מומלץ להבין, ראשית, עבור אילו אירועים מיועדים הרצאות מרתקות אלו:

  • ימי גיבוש – עובדת במחלקת משאבי אנוש בארגון גדול ומתכננת אירוע מיוחד לגיבוש צוות העובדים ? עומד בראש חברה ומעוניין לארגן יום עיון מהנה ומרתק כאחד? בין אם נושא ההרצאה עוסק בקרימינולוגיה או בתחומים אחרים, הרצאות אלו יכולות להיות מרתקות למדי – במידה והנואם הינו כריזמטי ומנוסה.
  • כנסים מקצועיים – עבור רבים מאתנו, חלק חשוב מצבירת ידע וכלים בעבודה שלנו כולל השתתפות בכנסים ובימי עיון. בין אם אתם עוסקים בתחום מדעי ההתנהגות, המשפטים או הפיננסים, על הנואמים להעביר את נושא ההרצאה באופן מעניין שישאיר את המשתתפים עם טעם של עוד.

  להעביר את הידע הלאה

  הרצאות מעניינות וחווייתיות לעובדים

  אם אתם מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים, תוכלו לפנות לפרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, מרצה לסטודנטים, מחבר ספרים אקדמאיים וספרי מתח בנושא ומנגיש את תחום הקרימינולוגיה לקהל הרחב. פרופסור אדלשטיין הוא מרצה מרתק הידוע ביכולותיו להעביר הרצאה מרתקת, סוחפת ומעשירה שתשאיר את האולם כולו צמא לידע נוסף.

  הרצאות מעניינות לעובדים – הצצה לעולם הקרימינולוגיה האפל

  • אז מהי קרימינולוגיה? מדובר בענף שלם, מקצועי, טיפולי ומחקרי העוסק בחקר הפשיעה על סוגיה והתנהגויות סוטות (יוצאות מגדר הנורמה) של בני האדם, כמו סוטי מין, עבריינים ועוד. הקרימינולוגיה חוקרת מה עומד בסיס האישיותי של העבריין או הסוטה, מה מוביל אותו לבצע פשיעה או עבריינות וכיצד ניתן להחזיר אותו לדרך המוטב ולשקם באותו באופן המוצלח ביותר.
  • יום גיבוש – הצד האפל והאסור של החיים מרתק אותנו, ולכן אנחנו נמשכים לספרי מתח, לקריאת כתבות על תחום הפשיעה בעיתונים ולסרטי אימה. הרצאה בתחום הקרימינולוגיה תהווה אפשרות נהדרת ומעניינת ליום גיבוש עבור מעסיק המעוניין לרתק את עובדיו.
  • כנס עיון – הקרימינולוגיה היא תחום הגובל בתחומי ידע ומחקר רבים אחרים, כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה ועוד. לכן, הרצאה בתחום זה תהיה לתרומה מתבקשת בכנסי עיון המתקשרים לתחום. ההרצאה תאפשר היחשפות לתיאוריות חדשות בנושא, לדרכי התמודדות עם פשיעה וסטייה, ניתוח מקרים ומחקרים, כלים פרקטיים ותובנות שניתן ליישם. זו הרצאה משלימה נהדרת לאנשים העוסקים באוכלוסיות קצה בעייתיות, למדריכים חברתיים בפנימיות לנוער בסיכון, לעובדים בתחום שירות בתי הסוהר ובתחום המשטרה ועוד.

  איך לבחור הרצאות מעניינות?

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   קטינים פוגעים מינית

   לאחרונה, אנו עדים למקרים מתרבים והולכים של פגיעות בילדות מחוץ למשפחה. מדובר בהתארגנות של כמה...

   קראו עוד

   דקה ישראלית - גן - הרצח בגן מאיר

   פרשת הרצח והאונס הראשונה בישראל - התקיימה דווקא באחד המקומות הציבוריים והפופולריים ביותר - גן...

   קראו עוד

   קרימינולוג

   בין אם מדובר בעבריינות פלילית, אידיאולוגית או שלטונית – אין ספק שמקרי הפשיעה בישראל הם...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים