הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאות מעניינות לעובדים

  אם אתה מעונין לארגן יום גיבוש לעובדים שלך, אשר במהלכו הם ישמעו הרצאות שונות בנושאים שונים, כדאי לבחור בהרצאות לעובדים אשר יעניינו אותם. אם אתם מחפשים הרצאות לעובדי משטרה, עובדי חינוך פורמאלי, עובדים קהילתיים, עובדים עם נוער  או ילדים בחינוך בלתי פורמאלי, עובדי רווחה ועוד, כדאי מאוד שתבחרו בהרצאה אשר גם תהיה מעניינת עבורם וגם תוסיף להם ידע עשיר הנוגע באופן כלשהו לעולמם. הרצאות בתחום הקרימינולוגיה הן הרצאות הרלוונטיות ללא מעט קבוצות עובדים.

  הרצאות מעניינות לעובדים בימי גיבוש ועיון

  הרצאות מעניינות לעובדים, הנערכות במסגרת יום עיון לעובדים, יום גיבוש לעובדים, ערב צוות או בכל מסגרת אחרת, יכולות להיות הרצאות בכל תחום. אולם, ישנן הרצאות בתחומים מעניינים אשר יכולות לגעת גם בתחומי עבודתם של עובדים שונים ולסייע להם להבין טוב יותר סיטואציות עמן הם מתמודדים בעבודתם. הרצאות בקרימינולוגיה, הינן הרצאות בתורת הפשע, אשר נוגעות ברבדים הפסיכולוגיים של הפשיעה. בהרצאות הללו ניתן להבין את המניעים של הפשיעה, השלכות פשיעה על האדם הפושע, כיצד ניתן לזהות פוטנציאל של אדם לעסוק בפשע וכיצד ניתן למנוע אותו. כל הידע הזה הינו ידע מרתק ואף רלוונטי כאשר מדובר בתחומי עבודה שונים הנוגעים לתחומי הרווחה, החינוך או השיטור הקהילתי.

  הרצאות לעובדים של פרופסור אדלשטיין

  אם בחרת בהרצאה בתחום הקרימינולוגיה עבור העובדים שלך, כל שעליך לעשות זה לבחור בפרופסור ארנון אדלשטיין, אשר ינחה וירצה את ההרצאה הזאת. הפרופסור הינו בקיא ומומחה בתחום קרימינולוגיה, הוציא ספרים נמכרים בנושאים הקשורים לתחום ומלמד את התחום במכללת קיי לחינוך בבאר שבע. ההרצאות של הפרופסור בתחום הינן הרצאות מעניינות ורלוונטיות, אשר יעשירו כל אחד בידע אקטואלי וירתקו את האדם השומע את ההרצאה לכל אורכה.

  אם אתה מחפש את ההרצאות הטובות ביותר לעובדים, הרצאות בתחום הקרימינולוגיה של פרופסור אדלשטיין הינן הרצאות איכותיות,יעילות ומרתקות.

  הרצאות העשרה לעובדים מרוצים

  "עובד טוב הוא עובד מרוצה" אמנם המשפט נשמע קצת נדוש ואולי אף קלישאתי אך בטוח אחד כזה שלא ניתן להתווכח עליו. מחקרים הנעשים על ידי החברות והתאגידי הענק הגדולים בעולם בתחום חווית העובד מצביעים על כך שעובדים שטוב להם במקום עבודתם מפיקים מעצמם עשרות אחוזים יותר בעבודה מה שבא לידי ביטוי בכך שהם לוקחים פחות ימי חופש וימי מחלה, זמני העמידה ביעדים ומשימות מתקצרים וכל זאת אף נעשה מתוך אהבה והערכה של העובד לחברה ולא מתוך מקום של חובה. ישנן דרכים רבות בהן החברה דואגת לרווחת העובד כגון: מרחבי מנוחה ופנאי במשרד, מתנות לחגים או ערבי גיבוש עם הרצאות מעניינות לעובדים לצד ארוחת צהריים או ערב.

  איך לבחור הרצאות  העשרה לעובדים

  אחת המתנות המבורכות אשר מציע לנו העולם המקוון של האינטרנט והרשתות החברתיות היא היכולת לדלות כל מידע שרק נרצה בכמה לחיצות כפתור. בבואכם לארגן ערב חברה תתקלו בעשרות, אם לא מאות אפשרויות של הרצאות מעניינות לעובדים בכל תחום באשר הוא. שאלו את עצמכם, האם הערב הוא למטרת ההנאה וגיבוש העובדים בלבד או שמא הענקת ערך מוסף אשר יתרום גם לחברה עם הרצאה משכילה בתחום עיסוקם. לאחר שעניתם על שאלה זו תוכלו להתחיל לגלוש ולקרוא על ההרצאות השונות, לבקש המלצות ברשתות החברתיות ולקרוא ביקורות וחוות דעת.

  להפיק יותר מהעובדים שלכם

  הרצאות לעובדים בנושא קרימינולוגיה

  אין ספק שהטכנולוגיה הביאה לעולמנו נגישות למידע: באמצעות הקלדה קלילה, אנו מגיעים תוך שניות ספורות לפרטים הרלוונטיים עבורנו. עם זאת, הרצאות מעניינות לעובדים הן דוגמא ללמידה באמצעות מרצים מעניינים – ולאו דווקא דרך מה שהמחשב יכול לספק לנו. משום שאין תחליף לידע שמומחים יכולים להעביר, ארנון אדלשטיין ישמח להרצות באחד מימי העיון או הכנסים הקרובים בארגון שלכם.

  הרצאות מעניינות לעובדים – לאירועים מיוחדים בארגון

  אמנם קרימינולוגיה איננה נוגעת לתחום עיסוקם של עובדי היי טק או אדריכלים, אין ספק שקהלים אלו ורבים אחרים יגלו עניין רב בהרצאה אשר עוסקת בעולם הפשיעה והעבריינות בישראל. בבואכם לתאם את ההרצאה הקרובה, מומלץ להבין, ראשית, עבור אילו אירועים מיועדים הרצאות מרתקות אלו:

  • ימי גיבוש – עובדת במחלקת משאבי אנוש בארגון גדול ומתכננת אירוע מיוחד לגיבוש צוות העובדים ? עומד בראש חברה ומעוניין לארגן יום עיון מהנה ומרתק כאחד? בין אם נושא ההרצאה עוסק בקרימינולוגיה או בתחומים אחרים, הרצאות אלו יכולות להיות מרתקות למדי – במידה והנואם הינו כריזמטי ומנוסה.
  • כנסים מקצועיים – עבור רבים מאתנו, חלק חשוב מצבירת ידע וכלים בעבודה שלנו כולל השתתפות בכנסים ובימי עיון. בין אם אתם עוסקים בתחום מדעי ההתנהגות, המשפטים או הפיננסים, על הנואמים להעביר את נושא ההרצאה באופן מעניין שישאיר את המשתתפים עם טעם של עוד.

  להעביר את הידע הלאה

  הרצאות מעניינות וחווייתיות לעובדים

  אם אתם מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים, תוכלו לפנות לפרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, מרצה לסטודנטים, מחבר ספרים אקדמאיים וספרי מתח בנושא ומנגיש את תחום הקרימינולוגיה לקהל הרחב. פרופסור אדלשטיין הוא מרצה מרתק הידוע ביכולותיו להעביר הרצאה מרתקת, סוחפת ומעשירה שתשאיר את האולם כולו צמא לידע נוסף.

  הרצאות מעניינות לעובדים – הצצה לעולם הקרימינולוגיה האפל

  • אז מהי קרימינולוגיה? מדובר בענף שלם, מקצועי, טיפולי ומחקרי העוסק בחקר הפשיעה על סוגיה והתנהגויות סוטות (יוצאות מגדר הנורמה) של בני האדם, כמו סוטי מין, עבריינים ועוד. הקרימינולוגיה חוקרת מה עומד בסיס האישיותי של העבריין או הסוטה, מה מוביל אותו לבצע פשיעה או עבריינות וכיצד ניתן להחזיר אותו לדרך המוטב ולשקם באותו באופן המוצלח ביותר.
  • יום גיבוש – הצד האפל והאסור של החיים מרתק אותנו, ולכן אנחנו נמשכים לספרי מתח, לקריאת כתבות על תחום הפשיעה בעיתונים ולסרטי אימה. הרצאה בתחום הקרימינולוגיה תהווה אפשרות נהדרת ומעניינת ליום גיבוש עבור מעסיק המעוניין לרתק את עובדיו.
  • כנס עיון – הקרימינולוגיה היא תחום הגובל בתחומי ידע ומחקר רבים אחרים, כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה ועוד. לכן, הרצאה בתחום זה תהיה לתרומה מתבקשת בכנסי עיון המתקשרים לתחום. ההרצאה תאפשר היחשפות לתיאוריות חדשות בנושא, לדרכי התמודדות עם פשיעה וסטייה, ניתוח מקרים ומחקרים, כלים פרקטיים ותובנות שניתן ליישם. זו הרצאה משלימה נהדרת לאנשים העוסקים באוכלוסיות קצה בעייתיות, למדריכים חברתיים בפנימיות לנוער בסיכון, לעובדים בתחום שירות בתי הסוהר ובתחום המשטרה ועוד.

  צלילה אל עולם הפשע ואל נפש האדם

  קרימינולוגיה, כלומר חקר הפשע, הוא תחום שמייצר שלל סוגיות רבות עניין ובהתאם מגוון רחב של הרצאות מעניינות לעובדים. למעשה זהו תחום שמתעמק לא "רק" בסטייה מהנורמות החברתיות ובהתנהגות הפלילית אלא גם בנפש האדם וברבדיה העמוקים ביותר. פרופ' ארנון אדלשטיין, כחוקר מנוסה וכמרצה שעומד מול סוגי קהל שונים מזה שנים רבות, אמון על העברת הרצאות מעניינות במיוחד. ביניהן: האם פוליגרף אכן יודע לזהות אמת, כיצד הפרופילאות מסייעת לאתר גם פושעים שלא הותירו עקבות, מה מאפיין גברים שרוצחים את בנות זוגם, מדוע הגירה מייצרת פשע ועוד ועוד. כל הרצאה בנויה כך שתשלב ידע אקדמי עם דוגמאות מהחיים, ותשאיר את העובדים שלכם מרותקים מהרגע הראשון ועד לסיום.

   

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   הרצאות לעובדים

   עובדים שבעי רצון הם עובדים פרודוקטיביים ומסורים מאוד למקום העבודה. המשוואה הזו ידועה מן הסתם למרבית המנהלים והמעסיקים בימינו, שמחפשים דרכים שונות לספק לעובדים תנאים אופטימליים. חלק בלתי נפרד מסביבת עבודה נעימה ומעצימה הוא יציאה מהשגרה מעת לעת – למשל לצורך הרצאה סוחפת. פרופסור ארנון אדלשטיין מציע מגוון רחב של הרצאות לעובדים בתחום הקרימינולוגיה, ובכולן הוא מביא לידי ביטוי את המומחיות שלו ואת היכולת לסחוף את הקהל.

   המפתחות העיקריים להצלחת הרצאות לעובדים

   * נושא מרתק וייחודי – אנחנו חיים בעידן של מידע אינסופי בשלל ערוצים, ולכן הנושא של ההרצאה חייב להיות ייחודי. עולם הקרימינולוגיה מספק שלל סוגיות מעוררות מחשבה: הגירה ופשיעה, אמנות הפרופיילינג, אמינות הפוליגרף, רצח בנות זוג, יכולת ההרתעה של בתי הסוהר ועוד.

   * התאמה לקהל היעד הספציפי – כשמתכננים הרצאה במקום עבודה מסוים, בפני קהל ספציפי, חשוב לבחון האם ישנו צורך בהתאמות שיבטיחו מקסימום עניין.

   * מרצה מיומן – באופן טבעי לאישיות של האדם שמעביר את ההרצאה יש חלק נכבד בהצלחה שלה. רק מרצה מיומן ומנוסה, שכבר עמד מול מגוון קהלים, יודע איך לבנות נכון את האירוע, למשוך את תשומת הלב של המשתתפים, לוודא קשב מלא ובמקביל להיות קשוב גם בעצמו לעובדים.

   הרצאות לעובדים – מבט מרתק אל נפש האדם

   נפש האדם היא דבר מורכב מאין כמותו, לטוב ולרע. קרימינולוגיה היא מדע שמאפשר לנו להתבונן ברבדים העמוקים ביותר של הנפש, וכך לגלות את הסודות הנסתרים שלה ושל מי שבחרו או נקלעו אל חיי פשע. לפרופסור ארנון אדלשטיין ידע רחב היקף בתחומי הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה החברתית ובעיקר הקרימינולוגיה. כחוקר וכמרצה הוא מכיר היטב את מבנה האישיות של בני האדם שעוברים על החוק, והידע הרב שצבר בא לידי ביטוי גם במסגרת מגוון הרצאות לעובדים. כל הרצאה מועברת בגובה העיניים, בשפה ברורה ובהירה ובשילוב סיפורים מהחיים ומחקרים שניתן ללמוד מהם עובדות חדשות על הקיום האנושי. ההרצאות בנויות כך שגם הנושאים המורכבים ביותר יהיו נגישים למשתתפים, ובהתאם מובטחת לעובדים חוויה פוקחת עיניים ובלתי נשכחת.

   הרצאות מעניינות לעובדים בתחום הקרימינולוגיה

   עובדים הם נכס יקר ערך שחשוב להשביח אותו באופן קבוע. מחקרים רבים בעשור האחרון גילו שמוטיבציה היא תוצר לא רק של שכר, גבוה ככל שיהיה, אלא של מרכיבים רבים נוספים: התחושה של העובד או העובדת שסומכים עליו, היכולת להביא את עצמך לידי ביטוי, השפעה חיובית על הסביבה ועוד. גם ליציאה מהשגרה השוחקת מעת לעת יש חלק ביצירת סביבת עבודה אופטימלית, כזו שהעובדים ירצו להישאר בה לטווח ארוך. פרופ' ארנון אדלשטיין מעביר מגוון הרצאות מעניינות לעובדים בתחום המומחיות שלו, הקרימינולוגיה, ומעניק להם חוויות חיוביות שמחזקות את הקשר אל מקום העבודה.

   איך למצוא הרצאות מעניינות לעובדים?

   * נושא שמייצר עניין ורגש – אי אפשר להתעלם מהעובדה שכולנו מוצפים בגירויים רבים ובכמויות עצומות של מידע. כתוצאה מכך רף הריגוש שלנו גבוה – ולא קל לעבור אותו. רק נושאים שנוגעים בעומק ההוויה האנושית הם אלה שמייצרים הרצאות מעניינות באמת.

   * מרצה מנוסה – כתוצאה מהציפיות הגבוהות, נדרשת גם מיומנות ספציפית בהעברת ההרצאה, גם כשהנושא מרתק במיוחד. מרצים שעומדים מול קהל באופן יומיומי ויודעים להבטיח קשב מלא לאורך כל ההרצאה הם אלה שיספקו גם לעובדים שלכם חוויה מוצלחת.

   * התאמה מלאה לקהל הספציפי – התכווננות לעובדים שלכם, הן מבחינת מבנה ההרצאה והן מבחינת אופן העברתה, תורמת גם היא לשימור רמת עניין מרבית לאורך כל האירוע ולרושם חיובי בסופו.

   הרצאות מעניינות ומעשירות  לעובדים

   יום כיף בחברה הוא יום שבו עושים גיבוש של כולם ומשתדלים להעשיר אותו בתכנים מעניינים. לכן, הרצאות מעניינות לעובדים כדאי שיהיו כאלה שמשאירות אצלם רושם עמוק ממה ששומעים בהן ומוסיפות להם ידע נוסף על אקטואליה וסיפורים בחדשות. הרצאות מתחום הקרימינולוגיה יכולות להיות מרתקות אם מספרים אותן אנשים שמבינים בתחום, אבל גם יכולים להציע תובנות נוספות וידע מרתק שלא כולם יודעים לתת. פרופ' ארנון אדלשטיין כתב כמה ספרים מרתקים על סיפורי פשע מעניינים שהיו בחדשות והוא פותח צוהר לעולמם של אנשים לא נורמטיביים כדי להסביר מה מניע אותם ומהי הבעיה בפשעים סדרתיים כאלה.

   מה חשוב לדעת על הרצאות מעניינות לעובדים?

   • הרצאות טובות שמביאים לפעילויות גיבוש והעשרה, יכולות להיות מהסוג הקליל והלא ממש משמעותי או נזכר לטווח ארוך, והן יכולות להיות הרצאות מעצימות משום שהן משאירות את השומעים עם מחשבות ועם תובנות שונות לחיים. אלה ההרצאות שמעדיפים הכי הרבה ולכן גם מבקשים את המרצים הפופולריים ביותר שנותנים אותן.
   • הרצאות טובות לא נמדדות רק לפי התחום יוצא הדופן שלהן, כמו קרימינולוגיה, אלא גם לפי מי שיודע להוסיף בהן לא רק פרטים מעניינים אלא גם הארה נוספת של המניעים ושל התהליכים שהיו בתחום זה. אנשים חושבים, תמיד אוהבים לשמוע דברים שעוזרים להם להפיק לקחים ומסקנות גם לגבי אנשים נורמטיביים.
   • חשוב לדעת איפה אנחנו חיים ולמה אנחנו סובלים מפשע שיכול להגיע לכל בית. סיפורים של פושעים סדרתיים או של אנשים שפוגעים בבנות הזוג שלהם הם סיפורים שנוגעים בכולנו וחשוב שנדע כדי לזהות ולהיזהר בעצמנו. כך אפשר גם לשפוט טוב יותר את איכות המידע שניתן לנו בחדשות ובסיקור פשעים כאלה.

   הרצאות שמומלץ לשמוע

   הרצאות על קרימינולוגיה וסיפורי פושעים הם חלק מהסיפור שמספר פרופ' ארנון אדלשטיין. הוא קרימינולוג ידוע שחוקר כבר שנים תופעות שונות בעולם הפשע ומפרסם עליהן ספרים מרתקים שמוסרים לא רק מידע אלא גם תובנות מעניינות על אותם אנשים שמקיפים את כולנו, גם האנשים הנורמטיביים. ככל שיודעים יותר על פשע כך אפשר למנוע אותו ולהבין איך להיזהר בעצמנו וזאת מטרת ההרצאות המרתקות שלו.

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים