הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאות למבוגרים

  אם אתם נלהבים להיחשף לידע, יכולים להזדהות כתולעי ספרים האוחזים באמתחתם עשרות ספרי מתח, צופים בשקיקה אחר תכניות דוקומנטריות העוסקות בפשיעה או מוטרדים מהסוגיות הללו, הרצאות למבוגרים בתחום הקרימינולוגיה, המועברות בידי פרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה ובעל ניסיון עשיר ומגוון בהרצאות ובפרסומים שונים, ישלהבו אתכם, עשירו את עולמכם ויבטיחו לכם הנאה והתפעלות.

  הרצאות למבוגרים – הצצה קרימינולוגית אל מאחורי הסורגים

  הרצאות בתחום הקרימינולוגיה יאפשרו הצצה מעניינת ומרתקת לסוגיות הבאות:

  • רצח בנות זוג – נושא הרצח על רקע רומנטי נזכר לא פעם בחדשות. היקף התופעה הוא ללא ספק מדאיג, כאשר מאז שנת 2000 ישנם כעשרים מקרים בשנה. רצח בנות זוג יכול לבוא כמפגן אלימות חד פעמי לו לא היו סימנים מקדימים. מאידך, יתכן והרצח הגיע אחרי שורה של מקרי אלימות חוזרים ונשנים בתוך מערכת יחסים מתעללת.
  • רצח סדרתי – הרוצח הסדרתי המפורסם בעולם הוא ג'ק המרטש שפעל בווייטצ'אפל שבמזרח לונדון בסתיו של שנת 1888. הדמות מהווה מודל נוח להשוואה לרוצחים הסדרתיים בזמנים המודרניים: הם בוחרים קרבנות מקבוצה ספציפית באוכלוסייה, ולפולחן הרצח שלהם ישנם סממנים המייחדים אותו ממקרי רצח אחרים.
  • פעולות טרור כרצח מרובה קרבנות – בשנים האחרונות נצפית עלייה במספר פעולות הטרור ברחבי העולם, מישראל ועד ארצות הברית. אמנם דת האסלאם נקשרת לא פעם בפעולות טרור, אך היו מספר מקרים בהם בני דתות אחרות היו האחראיים למקרי רצח עם מספר גבוה של קרבנות. ישנם גם מקרים בהם דת איננה משחקת תפקיד כלל במחשבה המקדימה לפשע.

  למי יתאימו הרצאות בקרימינולוגיה?

  קרימינולוגיה הוא תחום מדעי, מקצועי וטיפולי העוסק בהתנהגויות חברתיות שאינן מקובלות בחברה, כמו פשיעה, סטיות מיניות ועבריינות. הרצאות למבוגרים בתחום הקרימינולוגיה יתאימו לקהל רחב של בוגרים, החל מגיל 18, המתעניינים בתחום באופן חובבני לחלוטין או לאנשים המתעתדים ללמוד את התחום באופן מקצועי. בנוסף, ההרצאה תתאים גם לאנשים העוסקים בתחום באופן קיים, כמו שוטרים, עובדים סוציאליים ועוד.

   

  הרצאות למבוגרים בקרמינולוגיה

  אנחנו נולדים עם סקרנות עצומה, ובניגוד למה שאולי חלק מהאנשים חושבים, היא לא מתפוגגת עם הזמן אלא רק מתעצמת, בהתאם גם למבוגרים שבינינו יש רצון עז לידע במגוון רחב של נושאים, ותשוקה ללמוד עוד ועוד כדי להבין לעומק את המציאות שסביבנו. בעידן המידע הנגישות לאינפורמציה גבוהה בהרבה מבעבר, ואחת הדרכים היעילות לספק את הסקרנות היא הרצאות למבוגרים. כשבוחרים הרצאה לקהל המבוגר חשוב לזכור שהרף גבוה מאוד, שכן מדובר בבני אדם שכבר למדו דבר או שניים על העולם. פרופ' ארנון אדלשטיין מעביר הרצאות מרתקות במיוחד מתחום המומחיות שלו, הקרימינולוגיה, על בסיס ניסיון רב והתאמה מדויקת לכל קהל ספציפי.

  נושאים מומלצים עבור הרצאות למבוגרים

  * האם פוליגרף הוא אכן מכונת אמת – מאז ומתמיד שאף המין האנושי לפתח דרכים וכלים שיעזרו לו להבחין בוודאות בין אמת לבין שקר. מכשיר הפוליגרף, שזכה גם לכינוי מכונת אמת, הפך לנפוץ מאוד ובהרצאה זו מפורטים היתרונות שלו אבל גם הסיבות לכך שהוא לא קביל בבתי המשפט.

  * פרופילאות ככלי לאיתור פושעים – חקירות מורכבות רבות עושות שימוש בפרופילאות, ובפרט כשאין קצוות חוט אמיתיים שיובילו אל הפושע. זוהי טכניקה שהיא גם אמנות, ובהתאם ההרצאה אודותיה היא חוויה מרתקת.

  * קריירה פלילית – הרצאה שעוסקת במיתוסים ובמציאות של הבחירה בעולם הפשע כדרך חיים המקבילה לקריירה לגיטימית.

  ניסיון רב ויכולת להבטיח קשב מלא והשתתפות פעילה בהרצאה

  פרופ' ארנון אדלשטיין הוא מומחה לקרימינולוגיה וכן בעל ידע רחב היקף מתחומי הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה החברתית ועוד. כמי שעוסק בתחום מזה שנים רבות מאוד – הן כחוקר, הן כמרצה באקדמיה והן כסופר, פרופ' אדלשטיין נונחה מנוסה בעברת הרצאות למבוגרים שמותירות את הקהל עם רושם עז. גם לאורך ההרצאה הקהל קשוב במיוחד ומשתתף באופן פעיל, כך שלכל מי שמגיע לאירוע מובטחת חוויה מעשירה, כזו שהוא ימשיך להרהר אודותיה גם בימים שאחרי ההרצאה. הניסיון הרב של פרופ' אדלשטיין כמרצה בא לידי ביטוי גם בהתאמה מלאה של כל הרצאה לקהל היעד הספציפי, ובפרט לקהל המבוגר שכאמור מתאפיין בציפיות גבוהות ולא מוכן להסתפק בפחות מהטוב ביותר.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים