הרצאות למבוגרים

אם אתם נלהבים להיחשף לידע, יכולים להזדהות כתולעי ספרים האוחזים באמתחתם עשרות ספרי מתח, צופים בשקיקה אחר תכניות דוקומנטריות העוסקות בפשיעה או מוטרדים מהסוגיות הללו, הרצאות למבוגרים בתחום הקרימינולוגיה, המועברות בידי פרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה ובעל ניסיון עשיר ומגוון בהרצאות ובפרסומים שונים, ישלהבו אתכם, עשירו את עולמכם ויבטיחו לכם הנאה והתפעלות.

הרצאות למבוגרים – הצצה קרימינולוגית אל מאחורי הסורגים

הרצאות בתחום הקרימינולוגיה יאפשרו הצצה מעניינת ומרתקת לסוגיות הבאות:

  • רצח בנות זוג – נושא הרצח על רקע רומנטי נזכר לא פעם בחדשות. היקף התופעה הוא ללא ספק מדאיג, כאשר מאז שנת 2000 ישנם כעשרים מקרים בשנה. רצח בנות זוג יכול לבוא כמפגן אלימות חד פעמי לו לא היו סימנים מקדימים. מאידך, יתכן והרצח הגיע אחרי שורה של מקרי אלימות חוזרים ונשנים בתוך מערכת יחסים מתעללת.
  • רצח סדרתי – הרוצח הסדרתי המפורסם בעולם הוא ג'ק המרטש שפעל בווייטצ'אפל שבמזרח לונדון בסתיו של שנת 1888. הדמות מהווה מודל נוח להשוואה לרוצחים הסדרתיים בזמנים המודרניים: הם בוחרים קרבנות מקבוצה ספציפית באוכלוסייה, ולפולחן הרצח שלהם ישנם סממנים המייחדים אותו ממקרי רצח אחרים.
  • פעולות טרור כרצח מרובה קרבנות – בשנים האחרונות נצפית עלייה במספר פעולות הטרור ברחבי העולם, מישראל ועד ארצות הברית. אמנם דת האסלאם נקשרת לא פעם בפעולות טרור, אך היו מספר מקרים בהם בני דתות אחרות היו האחראיים למקרי רצח עם מספר גבוה של קרבנות. ישנם גם מקרים בהם דת איננה משחקת תפקיד כלל במחשבה המקדימה לפשע.

למי יתאימו הרצאות בקרימינולוגיה?

קרימינולוגיה הוא תחום מדעי, מקצועי וטיפולי העוסק בהתנהגויות חברתיות שאינן מקובלות בחברה, כמו פשיעה, סטיות מיניות ועבריינות. הרצאות למבוגרים בתחום הקרימינולוגיה יתאימו לקהל רחב של בוגרים, החל מגיל 18, המתעניינים בתחום באופן חובבני לחלוטין או לאנשים המתעתדים ללמוד את התחום באופן מקצועי. בנוסף, ההרצאה תתאים גם לאנשים העוסקים בתחום באופן קיים, כמו שוטרים, עובדים סוציאליים ועוד.

הרצאות למבוגרים ייחודיות על עולם הקרימינולוגיה

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call