הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאות לחוגי בית

  הרצאות הן דבר מרתק. לעיתים, כאשר הרצאות נערכות בצורה המונית המכילה קהל רב, לא תמיד תוכל באמת מהרצאה או לשאול כל שאלה אשר מעניינת אותך בתחום עליו מועברת ההרצאה. לכן, ניתן כיום לשמוע הרצאות במסגרת הרצאות לחוגי בית במתכונת מצומצמת, איכותית, מרתקת ומהנה.

  מדוע לבחור בהרצאות לחוגי בית?

  הרצאות לחוגי בית, הינן הרצאות המועברות בצורה מצומצמת לקהל קטן יחסית. הקהל יכיל עד 50 איש. לרוב, חוגי הבית יערכו לקבוצות שונות של חברים, מכרים, חברי פורום אשר מתעניינים באותה הנושא,  בני משפחה ועוד. את חוגי הבית כל אחד יכול לארגן בביתו או בכל מתחם אחר וכמובן, להזמין כל הרצאה אשר נראית לו מעניינת ורלוונטית עבור משתתפי חוג הבית. אם אתה מארגן חוג בית ואתה מחפש הרצאות לחוגי הבית, אשר יהיו מעניינות לכל משתתפי החוג, אין ספק שהרצאות בתחום הקרימינולוגיה הינם הרצאות מרתקות מאין כמותן.

  כיצד לבחור בהרצאות בתחום הקרימינולוגיה לחוגי בית?

  אם משתתפי חוג הבית מביעים עניין רב בתחום תורת הפשיעה, הלא הוא תחום הקרימינולוגיה, העוסק בעולם הפשיעה על רבדיו הפסיכולוגיים והעמוקים, כדאי שתבחר לחוג הבית הרצאה בתחום הקרימינולוגיה, אשר תועבר על ידי פרופסור ארנון אדלשטיין. הפרופסור הינו מומחה בתחום הקרימינולוגיה וכן, מלמד את התחום באקדמיה. הפרופסור הוציא ספרים מרתקים ומעניינים בתחום זה, אשר הוצאו לאור ורבים בחרו לקרוא אותם ונכבשו בתוך עולם מרתק מאין כמותו. אין ספק שהפרופסור הינו המרצה הטוב ביותר בתחום זה לחוגי בית. במהלך החוג הפרופסור ידון בנושא הקשור לתחום זה, יענה על כל שאלה וינתח מציאויות שונות הכרוכות בפשיעה עכשווית ומדוברת.

  אם תחום הקרימינולוגיה מעניין אותך ואת חבריך ואתם מעוניינים לשמוע הרצאה מרתקת על התחום באופן אינטימי ופרטי,  צרו קשר עם פרופסור ארנון אדלשטיין עבור הרצאה לחוג בית ותוכלו ליהנות מהרצאה טובה ומעניינת.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   קטינים פוגעים מינית

   לאחרונה, אנו עדים למקרים מתרבים והולכים של פגיעות בילדות מחוץ למשפחה. מדובר בהתארגנות של כמה...

   קראו עוד

   דקה ישראלית - גן - הרצח בגן מאיר

   פרשת הרצח והאונס הראשונה בישראל - התקיימה דווקא באחד המקומות הציבוריים והפופולריים ביותר - גן...

   קראו עוד

   הרצאות מעניינות לעובדים

   אם אתה מעונין לארגן יום גיבוש לעובדים שלך, אשר במהלכו הם ישמעו הרצאות שונות בנושאים...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים