הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאות לחברות

  אם אתה עומד בראש חברה כלשהי ואתה מתכנן לעובדי החברה ערב חברה או יום גיבוש כלשהו, אשר יכיל בתוכו מלבד הנאה וכיף, גם הרצאות מרתקות ומעניינות בתחומים שונים, כדאי שתבחר נכון את התחום של ההרצאה. הרצאות לחברות יכולות להיות דבר משעמם, אשר עובדי החברה לא יגלו בו בעניין, במידה ולא יודעים לבחור את ההרצאה המתאימה והמעניינת ביותר, אשר מעביר אותה מרצה איכותי המבין בתחום ההרצאה ויודע כיצד לעמוד מול קהל ולהעביר הרצאות. לכן, חייב לבחור באופן טוב ואיכותי הרצאות לחברות.

  הרצאות לחברות בתחום הקרימינולוגיה

  אם אתם מעוניינים לבחור בהרצאה מעניינת ואיכותית עבור חברות, ליום גיבוש, כדאי שתבחרו בהרצאות בנושא קרימינולוגיה. קרימינולוגיה הינו תחום מעניין מאוד, אשר יעשיר בידע רלוונטי ומעניין את כל מי שישתתף בהרצאה. הרצאה בקרימינולוגיה עוסקת בלא מעט תחומים כגון: פסיכולוגיה, משפטים, סוציולוגיה ועוד. הרצאה שכזו מאפשרת מבט על כל התחומים הללו, כמעורבים בתוך עולם הפשע. קרימינולוגיה מעניקה מבט אחר על עולם הפשע לכל אדם ומאפשרת לו נסות להבין מה עומד מאחורי כל סיטואציה מעולם הפשע. אין ספק שלא מעט תחומי עבודה נוגעים באופן ישיר או עקיף לתחום הקרימינולוגיה, אך גם עובדי תחומי עבודה שאינם קשורים אליה, יכולים ליהנות מהרצאה מרתקת מאין כמותה בנושאים אקטואליים מהמציאות היומיומית שלנו.

  פרופסור ארנון אדלשטיין – הרצאות מרתקות בקרימינולוגיה לחברות

  אם אתה מעוניין לבחור הרצאות לחברות, בתחום הקרימינולוגיה, כדאי שתבחר בפרופסור ארנון אדלשטיין, עבור הרצאה איכותית ומעניינת בתחום. הפרופסור בעל ידע מקיף ועמוק בתחום הקרימינולוגיה, ישתף את משתתפי ההרצאה בלא מעט ידע בנושאים שונים הקשורים לתחום, יענה על שאלות ויעניק לכל משתתף חוויה אחרת של הכרות עם העולם הפשע מכיוונים שונים.

  עבור הרצאה מעניינת לכל חברה באשר היא, בחר בהרצאה בנושאי הקרימינולוגיה של פרופסור ארנון אדלשטיין ותספק לעובדים שלך חוויה מעשירה, מהנה ואיכותית.

  הרצאות לחברות – השקעה בנכס החשוב ביותר שלכם!

  מרבית בעלי עסקים ומנהלים בארגונים כבר מודעים לחשיבות ההשקעה בנכס החשוב ביותר שלהם- ההון האנושי. עובדים שמרגישים שלמעסיקים שלהם אכפת מהם מפגינים מוטיבציה גבוהה יותר, מגלים בעצמם אכפתיות כלפי החברה שבה הם מועסקים ונוטים הרבה פחות לעזוב, כך שאין צורך לבזבז משאבים יקרים על חיפוש עובדים חדשים והכשרתם. הרצאה מרתקת היא דרך מוצלחת מאוד גם להעצים את העובדים וגם להעניק להם תחושה חיובית, ותחומי העניין שלהם הם הבסיס המומלץ לבחירת הנושא שבו תעסוק ההרצאה. עולם הקרימינולוגיה הוא אחד המסקרנים ביותר, ולכן הרצאות לחברות שמגיעות מתחום זה עשויות לייצר חוויה רבת עוצמה. הבקיאות של פרופסור ארנון אדלשטיין והניסיון הרב שלו בהעברת הרצאות לקהלי יעד מגוונים מבטיחים שאכן כך יהיה.

  האפשרויות השונות של הרצאות לחברות מעולם הקרימינולוגיה

  * פשיעה והגירה – ישנן דוגמאות רבות לקשר ההדוק בין הקשיים שחווים מהגרים לבין הסיכוי הגבוה למעבר לחיי פשע, ובפרט אצל בני נוער. ההרצאה עוסקת בהשפעת השינוי הדרמטי בחיים על התא המשפחתי ובזיקה בין שני מרכיבים אלה לבין פשיעה.

  * רצח במשפחה – הרצאה שחודרת אל מעמקי הנפש של גברים שרוצחים את בנות זוגם, במטרה למצוא קווי אופי דומיננטיים. בפרט נבחנת השאלה האם אותם גברים מתנהלים כשולטים או כנשלטים.

  * הפרופיילינג כמעשה אמנות – בעזרת הפרופיילינג ניתן לפעמים להבין את מבנה האישיות של הפושע כשאין שום קצה חוט אחר, ובדרך זו לאתר אותו. על-מנת להפיק תועלת מגישה זו נדרשת כניסה אל ראשו של העבריין והבנה מעמיקה של המניעים ודרכי הפעולה שלו. ההרצאה מספקת הצצה מרתקת לתהליך.

  ידע נרחב וחיבור מידי לכל קהל

  המפתח הראשון להצלחת הרצאות לחברות הוא כאמור נושא סוחף שאי אפשר להישאר אליו אדישים – ומבחינה זו כל הנושאים השונים מתוך תחום הקרימינולוגיה הם בהחלט כאלה שמייצרים עניין עצום. המפתח השני הוא המיומנות של המרצה. פרופסור ארנון אדלשטיין צבר ניסיון רב הן בהוראה בפני סטודנטים והן בעמידה מול קהלים מגוונים, ובהתאם הוא בעל יכולת גבוהה להתחבר לעובדים, להיות קשוב אליהם ובה בעת להבטיח קשב מוחלט שלהם. כל ההרצאות כוללות סיפורים מהחיים, מחקרים מעשירים ודוגמאות מעניינות, ומותאמות באופן מלא לקהל היעד הספציפי.

   

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים