הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18

להזמנת הרצאה  מלאו את

  הרצאה מרתקת

  רבי שלמה אבן גבירול טען כי ערך כל אדם הוא כפי מה שהוא יודע, ולכן ישנה חשיבות רבה לצריכת ידע. לא לחינם טען פרנסיס בייקון כי ידע הוא כוח. הרצאות הן דרך יעילה, מעשירה, מהנה ואפקטיבית לצרוך ידע. אם אתם מעוניינים לשמוע הרצאה מרתקת בתחום הקרימינולוגיה, תוכלו ליצור קשר עם פרופסור ארנון אדלשטיין. הרצאתו של פרופסור אדלשטיין תסחף אתכם אל עולם הפשיעה המרתק.

  הרצאה מרתקת אל מעמקי עולם הפשע

  הרצאות מתחומי הקרימינולוגיה יוכלו להעשיר בהצלחה את זמנם של קבוצות האנשים הבאות:

  • הרצאה לעובדים – עובדים הבאים במגע עם אוכלוסיות בסיכון או אוכלוסיות קצה, או קשורים לעבודה עם עולם הפשיעה (כמו שוטרים או עובדים סוציאליים למשל), יועשרו בהרצאה מרתקת בתחום הקרימינולוגיה שתיתן להם פרספקטיבה נוספת, תיאוריות ידע חדשות וכלים מעשירים עבור עבודתם. הרצאה היא זמן נהדר לקיים דו-שיח ולשאול שאלות את המרצה המומחה, לכן העובדים בתחום יוכלו להיוועץ במומחה ולקבל עצות מעשיות.
  • הרצאת העשרה בעבודה – אם אתם מנהלים המחפשים רעיון מקורי, ייחודי ומעניין עבור יום כיף חוויתי או יום גיבוש עבור העובדים שלכם, הרצאה קרימינולוגית תבטיח לכם יום העשרה מהנה ומרתק שלא דומה לשום חוויה אחרת שהם חוו או נחשפו אליה.
  • הרצאת פנאי מעשירה – הציבור הרחב נחשף לפשיעה באופן יחסי ומוטה רק מצד עיתונים. הרצאת פנאי בתחום הקרימינולוגיה תסחף את הציבור הרחב אל עולם אחר ותקנה לו הצצה מעמיקה ומעשירה בתחום המעניין.
  • הרצאה למתלבטים ללמוד קרימינולוגיה – מוסדות לימוד בדרך כלל מקיימים ימים פתוחים החושפים את המוסד הלימודי ומגמות הלימוד השונות לציבור הרחב. הרצאה מרתקת בתחום הקרימינולוגיה תקנה הצצה מכובדת ומעשירה אל התחום, ותאפשר לסטודנטים העתידיים להיחשף אל עולם הפשע. הרצאה ביום פתוח תבטיח לכם אחוזי היחשפות והרשמה גבוהים יותר.

  מה תוכן ההרצאה בקרימינולוגיה?

  קרימינולוגיה היא ענף רב-תחומי מרתק העוסק בהתנהגויות פליליות וסטיות חברתיות. הוא נוגע בתחומים רבים מענפים נוספים, כמו פסיכולוגיה, משפטים, סוציולוגיה ועוד. קרימינולוגיה חוקרת את הסיבות והמאפיינים לפשיעה ולסטייה החברתית, כיצד ניתן לטפל בתופעה, בוחנת אמצעי שיקום ועוד. אחדים מתחומי הידע אלו מיושמים בעבודתם של שוטרים, עובדים סוציאליים, קרימינולוגים ועוד.

  מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

  להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים

   מאמרים נוספים שיעניינו אותך

   מרצה לחיים

   אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומעניינת לשפר את ביצועי העובדים שלכם ולתת להם מתנה שלא...

   קראו עוד
   תוכן איכותי להרצאות

   בעלי עסקים וארגונים רבים ברחבי העולם מחפשים דרכים בהן יוכלו להעשיר ולפתח את העובדים שלהם...

   קראו עוד
   להעשיר את הידע לעובדים

   ממבט חטוף בתכנים הפופולריים ביותר בנטפליקס, ניתן לראות בבירור שאחד הנושאים המעניינים ביותר הוא קרימינולוגיה...

   קראו עוד

   מחפשים הרצאה מעניינת ומרתקת לקהלים מגיל 18?

   להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים הבאים