הרצאה מרתקת לארגונים

רבים מאתנו פונים ללימודים גבוהים או לקורסים שונים לא רק כדי לרכוש מקצוע, אלא גם כדי להעמיק את הידע הכללי שלנו: בין אם מדובר בכלכלה, פסיכולוגיה או ספרות – תחומי דעת אלו ירחיבו לנו את האופקים. הרצאה מרתקת, בין אם היא מתקיימת בין כותלי התיכון, האוניברסיטה או במתנ"ס – תתרום לנו רבות, ובמיוחד אם המדריכים הינם מקצועיים וכריזמטיים.

 

הרצאה מרתקת: לשאול את השאלות החשובות

אנו חיים בעולם בו הרשתות החברתיות שולטות, כאשר איתור מידע על מישהו או משהו הוא בהישג הקלדה. עם זאת, מרבית האנשים מביעים תסכול על הניכור שיוצרות הפלטפורמות השונות, ומעדיפים לרכוש ידע במוסדות השכלה או דרך השתתפות בכנסים שונים. בבואכם להשתתף בהרצאה שתשבה את לבכם ותלכוד את תשומת לבכם, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות:

  1. נושא ההרצאה: כשם שהרשתות החברתיות מציפות את עולמנו במידע, כך גם ההרצאות אותן מעבירים מדריכים ומרצים שונים. בשל ריבוי הרצאות אלו, מומלץ לעבור על רשימת ההרצאות השונות ולבחור את הנושא המדבר אליכם ביותר.
  2. מקום ההרצאה: לצד ההרצאות המתקיימות באופן תדיר במוסדות להשכלה גבוהה ובמתנסי"ים השונים, מרצים שונים נואמים אף בפאבים רבים. בהתאם לכך, ולצד בחירת נושא ההרצאה המדברת לליבכם, יש לדעת האם מיקום ההרצאה קרוב אליכם והאם תיהנו מהרצאה המועברת בתנאים מעט יוצאי דופן.
  3. המוניטין של המרצה: הרצאה מעניינת תלויה, במידה רבה, בנואם עצמו. במילים אחרות, על המרצה להיות בעל השכלה נרחבת בתחום אותו הוא מעביר למאזיניו. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שתואר אקדמי גבוה איננו ערובה להרצאה מרתקת, להיפך. כלומר, כריזמה היא היבט חשוב עבור כל נואם ומרצה.

 

לרכוש כלים לחיים

אין ספק שידע הוא כוח – ואם אנו מעוניינים לאגור כוח זה, השתתפות קבועה בהרצאות מרתקות יסייעו לנו בכך. במידה ואתם מחפשים אחר הרצאה שתשאיר אתכם פעורי פה ועם צמא לעוד – הרצאותיו של פרופסור ארנון אדלשטיין, חוקר בתחום הקרימינולוגיה, ירתקו אתכם.

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call